Najczęściej zadawane pytania dotyczące eventów organizowanych na naszym poligonie lasertag.

Jest to w pełni bezpieczny system oparty na diodach LED IR. Gra w Laser –Tag do złudzenia przypomina rozgrywki ASG, paintballa ( stąd laserowy paintball) oraz gry komputerowe (np. Call of Duty, Counter – Strike, Battlefield ). Tactical Laser – tag zapewnia niezwykle realistyczne doznania poprzez funkcje programowanych karabinów z całą gamą efektów akustycznych, komend dźwiękowych oraz laserowe celowniki- kolimatory.

Laser-tag daje możliwość gry zarówno w pomieszczeniu jak i w terenie otwartym. Sprzęt jest wysoce odporny na warunki atmosferyczne, dzięki czemu można się bawić w deszczu oraz zimą czołgając się po zaspach śniegu. Karabiny mają zasięg do 400 metrów. Zaskakująco celne - zwłaszcza w nocy.
Sprzęt to repliki prawdziwych karabinów szturmowych G36C oraz MP5. Karabiny wykonane są z lekkich kompozytów - G36C oraz z metalu – MP5, dzięki czemu grać mogą kobiety i dzieci – bez problemu poradzą sobie z ciężarem broni.

Wyposażenie gracza to karabin i opaska z czujnikami na głowę. Sprzęt L-tag jest całkowicie bezpieczny. Karabin strzela wiązką podczerwieni , która nie stanowi żadnego zagrożenia dla oczu. L-tag to całkowicie bezbolesne i bezurazowe rozgrywki. Nie ma tu żadnych kulek, masek, siniaków po strzałach z bliskiej odległości. Nie jest potrzebny żaden dodatkowy ubiór.
Nie ma tu – dokupywania kulek- masz tyle amunicji, żyć i czasu ile sobie ustalisz z resztą grupy i prowadzącym. Wszystkie dane są szybko programowane. Trafienia i punkty widoczne są na wyświetlaczu w karabinie. Na koniec rozgrywek grupa otrzymuje wyniki rozgrywki.

Gra w Laser - tag nie wymaga żadnych dodatkowych ubiorów, masek ochron dla twarzy i oczu. Wystarczą wygodne, nie krępujące ruchów ubrania, które można delikatnie ujmując „ pobrudzić ”... z pewnością wylądujesz w okopach, czołgając się w kierunku przeciwnika.

Bez obaw oferujemy pełne zaplecze sanitarne (szatnia, toaleta, prysznic).

Kontakt

Fallout Zone
Laser Tag Game Arena

ul. Iglasta 38
92-736 Łódź
(po wcześniejszym kontakcie telefonicznym)

tel.: +48 605 046 001, +48 605 046 735
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

facebook: falloutzone.lodz

Napisz do nas